مشاور، طراح و تولید کننده 

انواع لباس کار


اخبار کمينه
تاریخ خبر: چهارشنبه 8 شهریور 1391 نظرات: 0 نظر مشاهده: 4420 تعداد امتیاز: 8   (Article Rating)
برگزاری نمایشگاه بزرگ مانتو در آبان ماه 91

برگزاری نمایشگاه بزرگ مانتو در آبان ماه 91
شاه آبادی گفت: در نظر داریم در آبان ماه سال جاری نمایشگاه مدو لباس با موضوع مانتو را مانند سال گذشته در مجموعه نیاوران بر گزار کنیم تا در این نمایشگاه پوشاک مناسب با نخستین فصل سال را ارائه و معرفی کنیم.
معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاه آبای با بیان این که تمام تلاش ما بر این است که تا پایان دولت دهم بتوانیم همه فعالیت های فاز دوم را به ثمر برسانیم گفت : از جمله اقداماتی که در طول یک سال و نیم گذشته در فاز نخست کارگروه ساماندهی مد و لباس انجام شد می توان به بحث پارک فرهنگی مد و لباس و مجموعه نمایشگاه هایی که از اسفند سال 89 تا جشنواره فجر سال گذشته انجام شد به همراه احداث نمایشگاه دائمی مدو لباس اشاره کرد.

وی ادامه داد: در یک سال باقی مانده دولت باید نقشه کاری فاز دوم در حوزه مدو لباس اجرایی شود که هدف ما تعامل بین طراحان و تولید کنند گان است . از این رو در نظر داریم در آبان ماه سال جاری نمایشگاه مدو لباس با موضوع مانتو را مانند سال گذشته در مجموعه نیاوران بر گزار کنیم تا در این نمایشگاه پوشاک مناسب با نخستین فصل سال را ارائه و معرفی کنیم.

معاون وزیر ارشاد با بیان این که فراخوان ارسال آثار برای این نمایشگاه توزیع شده است، گفت: بنا داریم بعد از پایان نمایشگاه آثار منتخب را به عنوان الگوهای برتر در یک دوره زمانی سه ماهه به مرحله تولید برسانیم. همچنین از طراحان لباس سریال ها و فیلم های نوروزی دعوت می کنیم  از این محصولات بهره ببرند.

شاه آبادی با تاکید بر این که حقوق طراحان به منظور جلوگیری از سرقت هنری و بحث مالکیت معنوی آنها محفوظ است تصریح کرد: تولید کنندگان در ماه های آذر، دی و بهمن می توانند سرمایه گذاری خود را بر روی طرح های منتخب انجام دهند .

وی افزود: هدف ما از برگزاری نمایشگاه مد و لباس آبان ماه تعیین مدل و رنگ سال 92 است که امیدواریم دست کم در پوشش مانتو این مهم به سرانجام برسد. در این نمایشگاه فروش نداریم و تنها آثار در معرض دید عموم قرار می گیرد تا میزان علاقمندی مخاطبان نسبت به آثار سنجیده شود.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به اقدامات انجام شده برای تولید مدل های برتر جشنواره فجر توضیح داد: در هفته جاری با مجموع طراحان و تولید کنندگان دو نشست داریم تا از دیدگاه ها و نقطه نظرهای آنها برای تعامل بیشتر بهره بگیریم و بعد از این نشستها برای تسهیل روند تجاری سازی و امضای توافق نامه بین طراحان و تولید کنندگان، 140 اثر به همراه 7 اثر برگزیده جشنواره فجر در طول 3 روز پایانی هفته آینده در معرض بازدید تولید کنندگان قرار می‌گیرد.
کد خبر: 6
نویسنده خبر:
امتیاز بندی

تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

پست الکترونیک(الزامی)

وب سایت یا وبلاگ

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.


کلیه حقوق  سایت لباس کار  متعلق به گروه تولیدی هزار و یک می باشد.
آدرس: تهران، خ جمهوری، بین فلسطین و ولیعصر، ساختمان آزاد طبقه اول- تلفن: 02166958709 فاکس:02166468630
تلفن سفارشات: 09125443842
طراحی و اجرا: شرکت فناوری اطلاعات صفر و یک - پورتال صفر و یک
استخدام برنامه نویس دات نت
);